Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri

Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınPort Açma Sorunu ve ÇÖzümü ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınE.M. Total Video Converter  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSes Aygıtı Devre Dışı - Kab ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBilgisayara takılan Usb Fl ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞirketler için özel olarak  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    

Online Oyunlar
 Bilgineferi.com :Oyun :Online Oyunlar
Mesaj icon Konu: Sistemden yollanilan Emailler.... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Yazar Mesaj
Lord Mexmo  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 209
Rep Puan
Rep: 1

Alıntı Lord Mexmo Cevaplabullet Konu: Sistemden yollanilan Emailler....
    Gönderim Zamanı: 02-10-2006 Saat 05:39
Sevgili Arkadaslar.

Son gunlerde assagidaki gibi bircok email benim nickime benzer emaillerden atilmaya baslanmistir. Bu oyunda kullandigim iki email adresim var;

Monstersgame@biteofevil.com
harzemopulas_omoritis@yahoo.com

Bu iki adres disinda aldiginiz emaillere lutfen cevap vermneyiniz.

Ikinci bir nokta Eger bu sekilde genel bir duyuru yada sorun olursa bu Forumdada dile getirilecektir. Lutfen emin olmadiginiz hicbir emaile ceveap vermeyiniz.

From : Harzemopulas Omoritis <harzemopulas.omoritis@hotmail.com>
Sent : Monday, August 21, 2006 10:35 PM
To : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Subject : önemli!!!!!

slm, ben admin. sistemimizde seninle ilgili bi sorun olustu ve sürekli hata mesajlari gonderio. e&eth;er bu durum bi sure daha devam ederse server1 cokucek ve biz burdan hic bisey yapamiicaz... ben admin olarak burdan ugras&yacute;yorum ancak bi sonuc alamiyorum. bana yardimci olursan sevinirim. kullanici adin ve sifreni bana mail olarak yollamalisin. normalde ben burdan bulabilirdim ama olusan sorun yuzunden seninle ilgili hic bi islem yapam&yacute;oruz... acele edersen sevinirim aksi taktirde serveri kurtarmak icin uyeligini iptal etmek zorunda kalicam... lutfen en kisa surede kullanici adin ve sifreni gonder...

Bu kisilerin emaillerine lutfen cevap vermeyiniz. Benim hicbir uyenin sifrsini bilmeye ihtiyacim yok. Sizi tehdit etmeleride zaten bu tip bir emailin ne kadar gecersiz oldugunu kanitlar niteliktedir. Yukarida verdigim iki email disinda lutfen hicbir emaili bu younla ilgili olarak cevaplamayin. Emaillerimi tekrar ediyorum;

Monstersgame@biteofevil.com
harzemopulas_omoritis@yahoo.com

Bunlarin haricinde hicbir email KULLANMIYORUM.
IP Artı rep ver Eksi rep ver
Hawk  
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 4
Rep Puan
Rep: 1941

Alıntı Hawk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-10-2006 Saat 06:12
bilgiler için saol Geek
İmza: