Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Bilgisayar > Yazılı ve Görsel Program Anlatımları
  New Posts New Posts RSS Feed - acronis recovery hakkinda bilgi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

acronis recovery hakkinda bilgi

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote endiabolic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: acronis recovery hakkinda bilgi
    Posted: 12-11-2009 at 12:56
merhabalar forumda yeniyim ama iceriginiz gercekten hos benim acronisten kaynaklanan bir sorunum olustu d diskini yanliskikla ne yaptirsam gorunmuyor 48gb c gorunuyor 250gb lik hdd de wirelles driverimde gitti simdi ben eski d diskime nasil ulasabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim sindiden tesekkurler
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-11-2009 at 17:55
C ve d  ayrı dikmi yoksa   tek diski 2 ye bölünmüş bir şekildemi  kullanıyordunuz bunu belirtirseniz iyi olur...

Bilgisayrım simgesinin üzerine sağ tıklayıp  yöneti  çalıştırın  karşınıza çıkan ekrandan disk yönetimini tıklayın   karşınıza gelen ekranda kayıp alan gözüküyormu  veya o  kısmın resmini buraya ekleyin bakalım

Eğer kayıp alan gözüküyorsa  Handy recovery programı ile  verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Saygılarımla

Back to Top
S3Z3R View Drop Down
Moderator
Moderator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote S3Z3R Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-11-2009 at 18:33
İnvertor üstadında açıkladığı gibi  kayıp alan göküyororsa

handy recovery yada bu tarz recovery programlarıyla kurtarabilirsin;)

Şahsen ben 8 gb müzik arşivimi bu yöntemle geri almıştım fakat müziklerin %40 ı hatalı kurtarıldı.

Yanlışlıkla ghost çekmiştim üstüne :)

Edited by S3Z3R - 12-11-2009 at 18:34
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.312 seconds.